Styrelsen

Vill du kontakta föreningen? Använd vårt kontaktformulär:

Ditt namn (obligatoriskt)

Din e-post (obligatoriskt)

Ämne

Ditt meddelande

Förteckning över styrelsen i Vikers Hembygdsförening 2016

Ordförande Bo Eckhardt Öv. Staksund 146, 713 92 Gyttorp bohenrik@telia.com 0587-710 70 070-3597090

v. ordförande Veronica Svensson alvhyttan@gmail.com 076-5514310

Sekreterare Katarina Pettersson katarina@pettersson.us 0587-700 03 070 334 49 85

Ledamöter

Gunilla Jackson  gunilla@jacksons.nu 0587-70361 070 662 26 54

Magnus Wesström magnus.wesstrom@telia.com 0587-700 83 070-567 52 33

John Parry  jlparry@gmail.com  0702335736
Helena Vilhelmsson helena.vilhelmsson@nora.se 0587-72028 070 281 97 00

Lars Lindahl 69.lindahl@gmail.com 0587-14097 070/6519924

Maria Wangi Ibohm   maria@wangi.se  070-5524141

Ersättare

Sofie Semstrand semstrand@hotmail.com  076-6595691

Claudia Strömwall  076- 1482914 claudiasp@hotmail.se 

Anneli Johansson stolphagen@hotmail.se 0587-70041 070 565 40 50

Revisorer

Vincent Carpenter 0587-70009 073 631 14 78

vakant

revisorsuppleant Veronica Svensson

Valberedning
Birgitta Borg  borg.skrekarhyttan@telia.com  sammankalllande

Titti Hansson  titti_hansson@hotmail.com

Beate Johannesson  njarga@gmail.com