Kontakta styrelsen

Ordförande Pehr Bengtsson, Åkers styckebruk  070 589 53 04, ps.bengtsson@telia.com
Vice ordförande Bo Törnqvist, Björnlunda,  070 627 87 30, bosset@telia.com

Mimmi Johansson har tagit dessa två bilder från styrelsemöte i mars 2017. På bilden ser vi Inger, Sigyn, Tommy, Gunilla, Jennie och Pehr.

På andra halvan av bordet hittar vi Pehr (igen), Bosse, Leif, Göran och Bengt.

Ledamöter
Sigyn Björk, Tystberga, 076 775 02 49, sigyn@bjoerks.se 
Göran Dahlberg, Tystberga, 070 581 74 11, goran.d.tystberga@gmail.com
Bengt Elmwall, Sparreholm, 070 792 11 68, bengt.elmwall@tele2.se
Inger Gustavsson, Ärla, 0767- 01 08 79, inger.b.gustafsson@hotmail.se
Leif Jacobsson, Malmköping, 070 671 89 46, leif_jacobsson@telia.com
Anne-Marie ”Mimmi” Johansson, Nyköping,
070 424 88 60, anne-marie.johansson@scania.com
Tommy Lundström, Katrineholm, 070 824 29 52, tommy@varmbols-legolackering.se
Mattias Sandberg, Eskilstuna, 076-23 77 419, matte_kstad@bredband.net
Gunilla Wikne, Strängnäs, 070 65 21 463, gunilla.wikne@telia.com

Denna bild tog Göran på Årsmötet 2017. Vi ser Bosse, Tommy, Sigyn, Mimmi, Bengt, Leif och Pehr.